Przywództwo transformacyjne, moral leadership, szkolenia komunikacji wewnętrznej w organizacji, szkolenia asertywności

LEADERHEART PUBLISHING

tomasz@leadermore.pl

MOJE BIO


   Nazywam się Tomasz Trzciński. Jestem psychologiem i trenerem biznesu. Ukończyłem Wydział Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego w 1998 roku. Byłem także stypendystą Gestalt Associates Training Los Angeles i Gestalt Therapy Institute of The Pacific w Los Angeles, gdzie uczyłem się relacyjnego podejścia do psychoterapii.

   Ponadto zrealizowałem specjalistyczny kurs dotyczący komunikacji przywódców na Wydziale Zarządzania University of California, Los Angeles.

   Jestem też absolwentem Szkoły Trenerów we Wszechnicy Uniwersytetu Jagiellońskiego.

   W 2004 roku zacząłem prowadzić w Polsce szkolenia w obszarze komunikacji interpersonalnej, psychologii przywództwa i innych menadżerskich „umiejętności miękkich”.

   Obecnie specjalizuję się w projektowaniu i organizowaniu szkoleń: asertywności i sztuki słuchania, przywództwa transformacyjnego, przywództwa opartego na wartościach, komunikacji wewnętrznej w organizacjach.

   Jestem również właścicielem wydawnictwa Leaderheart Publishing. Piszę książki i promuję ważne akcje społeczne. Jestem autorem kilkudziesięciu artykułów dotyczących komunikacji, asertywności, zarządzania i edukacji globalnej (psychologia.edu.pl, Puls Biznesu, portal National Geografic, Polonia Kalifornijska, art Papier, wiadomosci.gazeta.pl).


   Zajmuję się także wspieraniem działań CSR i działań humanitarnych adresowanych do mieszkańców krajów Globalnego Południa. Prowadzę serwis www.hungergeneration.com informujący o problemie głodu na świecie.Zaufali mi między innymi: Caritas Polska, Opolskie Centrum Rozwoju Gospodarki, Gemplus Pologne, Unitor Poland, Knauf Polska, Castrol, YG1 Poland, YG1 France, Instytut Rozwoju Biznesu, Fundacja Instytut Rozwoju Regionalnego.

Ponadto realizowałem coaching i szkolenia otwarte min. dla pracowników PZU Życie, Samsung Polska, Wajda School, pracowników administracji Komisji Europejskiej. Pracowałem dla małych i średnich firm oraz dla bardzo dużych korporacji.

Wybrane opinie moich Klientów:
„Szkolenie zostało przeprowadzone przez trenera o bardzo wysokim poziomie wiedzy, wysokiej motywacji i bardzo dobrym przygotowaniu do prowadzenia tego typu treningów (…). Również komunikacja z firmą przed przeprowadzeniem szkolenia przebiegła znakomicie”.


Andrzej – prezes zarządu polskiego oddziału międzynarodowej korporacji"Bardzo pieczołowicie ocenialiśmy poziom szkoleń i zadowolenie jego Uczestników. Pan Tomasz Trzciński poprowadził zajęcia bardzo profesjonalnie, osiągając końcową ocenę 4,8 (w skali od 1 do 5). Gorąco polecam Pana Tomasza jako trenera.

Jest osobą wnikliwą, dobrze zorganizowaną i bardzo sumiennie przygotowującą się do zajęć. W trakcie szkoleń nawiązuje bardzo dobry, profesjonalny kontakt z Uczestnikami - z dużą dbałością o dobrostan Uczestników oraz o ich korzyści płynące z zajęć."


Ewa - menadżerka z Warszawy„Fundacja z pełną odpowiedzialnością rekomenduje Pana Tomasza Trzcińskiego jako kompetentnego, zaangażowanego i godnego plecenia trenera szkoleń/warsztatów umiejętności miękkich/psychologa. Praca Pana Tomasza charakteryzuje się profesjonalnym przygotowaniem oraz realizacją zajęć. Dzięki komunikatywności, cierpliwości oraz skrupulatności uczestnicy mieli zapewnione fachowe warsztaty”.


Justyna – szef warszawskiego oddziału dużej ogólnopolskiej fundacji„Brałem udział w coachingu indywidualnym oraz szkoleniu dotyczącym komunikacji i asertywności (…). Dowiedziałem się w trakcie zajęć wielu ciekawych rzeczy. Coaching dotyczył zarządzania strategicznego (…). Szkolenie komunikacji nauczyło mnie wielu umiejętności i spełniło moje oczekiwania”.


Grzegorz – prezes zarządu warszawskiej fundacji"Informacje i rady przekazywane w przystępny sposób można było pod jego kierunkiem od razu przetestować w praktyce. Z pewnością Pana Tomasza wyróżnia indywidualne podejście do uczestnika kursu oraz umiejętność poświęcenia mu pełni uwagi. (...) Umiejętność słuchania kursantów oraz pełne empatii podejście wzbudzały wśród uczestników szkolenia spory szacunek i zyskały ich uznanie. 


Marta - redaktorka naczelna czasopisma„Miałam okazję uczestniczyć w zajęciach dotyczących komunikacji międzyludzkiej prowadzonych przez Pana Tomasza Trzcińskiego. Były to zarówno zajęcia indywidualne i grupowe. Polecam szczególnie zajęcia indywidualne, gdyż one są dostosowane do potrzeb i sytuacji konkretnej osoby. Mnie interesował problem asertywności . Pan Tomasz uświadomił mi, że najpierw trzeba pomyśleć o szacunku do siebie i wtedy zobaczyć, czy nasze granice są naruszane. Wtedy odmowa jest świadoma, a nie tylko na zasadzie „nie, bo nie”. Zajęcia grupowe obejmowały część praktyczną i ćwiczenia. Poznane metody działania w grupie można było od razu wypróbować. Polecam zajęcia z Panem Tomaszem, ponieważ jest osobą ciepłą i uważnie słuchającą”.


Katarzyna – menadżerka z Warszawy