Przywództwo transformacyjne i charyzmatyczne, Moral leadership, szkolenia komunikacji wewnętrznej w organizacji, szkolenia asertywności

LEADERHEART PUBLISHING

tomasz@leadermore.pl

MOJE BIO


   Nazywam się Tomasz Trzciński. Jestem psychologiem i trenerem biznesu. Ukończyłem Wydział Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego w 1998 roku. Byłem także stypendystą Gestalt Associates Training Los Angeles i Gestalt Therapy Institute of The Pacific w Los Angeles, gdzie uczyłem się relacyjnego podejścia do psychoterapii.

   Ponadto zrealizowałem specjalistyczny kurs dotyczący komunikacji przywódców na Wydziale Zarządzania University of California, Los Angeles.

   W 2004 roku zacząłem prowadzić w Polsce szkolenia w obszarze komunikacji interpersonalnej, psychologii przywództwa i innych menadżerskich „umiejętności miękkich”.

   Obecnie specjalizuję się w projektowaniu i organizowaniu szkoleń: przywództwa transformacyjnego, przywództwa opartego na wartościach, psychologii sprzedaży, przywództwa dla kobiet, sztuki motywacji pozafinansowej, zarządzania strategicznego w NGO i komunikacji wewnętrznej w organizacjach.

   Jestem również właścicielem wydawnictwa Leaderheart Publishing. Piszę książki i promuję ważne akcje społeczne. Jestem autorem kilkudziesięciu artykułów dotyczących komunikacji, asertywności, zarządzania i edukacji globalnej (psychologia.edu.pl, Puls Biznesu, portal National Geografic, Polonia Kalifornijska, art Papier, wiadomosci.gazeta.pl).


   Zajmuję się także wspieraniem działań CSR i działań humanitarnych adresowanych do mieszkańców krajów Globalnego Południa. Prowadzę serwis www.hungergeneration.com informujący o problemie głodu na świecie.Zaufali mi między innymi: Caritas Polska, Opolskie Centrum Rozwoju Gospodarki, Gemplus Pologne, Unitor Poland, Knauf Polska, Castrol, YG1 Poland, YG1 France, Instytut Rozwoju Biznesu, Fundacja Instytut Rozwoju Regionalnego.

Ponadto realizowałem coaching i szkolenia otwarte min. dla pracowników PZU Życie, Samsung Polska, Wajda School, pracowników administracji Komisji Europejskiej. Pracowałem dla małych i średnich firm oraz dla bardzo dużych korporacji.Wybrane opinie moich Klientów:


„Szkolenie zostało przeprowadzone przez trenera o bardzo wysokim poziomie wiedzy, wysokiej motywacji i bardzo dobrym przygotowaniu do prowadzenia tego typu treningów (…). Również komunikacja z firmą przed przeprowadzeniem szkolenia przebiegła znakomicie”.


Andrzej – prezes zarządu polskiego oddziału międzynarodowej korporacji"Bardzo pieczołowicie ocenialiśmy poziom szkoleń i zadowolenie jego Uczestników. Pan Tomasz Trzciński poprowadził zajęcia bardzo profesjonalnie, osiągając końcową ocenę 4,8 (w skali od 1 do 5). Gorąco polecam Pana Tomasza jako trenera.

Jest osobą wnikliwą, dobrze zorganizowaną i bardzo sumiennie przygotowującą się do zajęć. W trakcie szkoleń nawiązuje bardzo dobry, profesjonalny kontakt z Uczestnikami - z dużą dbałością o dobrostan Uczestników oraz o ich korzyści płynące z zajęć."


Ewa - menadżerka z Warszawy„Fundacja z pełną odpowiedzialnością rekomenduje Pana Tomasza Trzcińskiego jako kompetentnego, zaangażowanego i godnego plecenia trenera szkoleń/warsztatów umiejętności miękkich/psychologa. Praca Pana Tomasza charakteryzuje się profesjonalnym przygotowaniem oraz realizacją zajęć. Dzięki komunikatywności, cierpliwości oraz skrupulatności uczestnicy mieli zapewnione fachowe warsztaty”.


Justyna – szef warszawskiego oddziału dużej ogólnopolskiej fundacji„Brałem udział w coachingu indywidualnym oraz szkoleniu dotyczącym komunikacji i asertywności (…). Dowiedziałem się w trakcie zajęć wielu ciekawych rzeczy. Coaching dotyczył zarządzania strategicznego (…). Szkolenie komunikacji nauczyło mnie wielu umiejętności i spełniło moje oczekiwania”.


Grzegorz – prezes zarządu warszawskiej fundacji"Informacje i rady przekazywane w przystępny sposób można było pod jego kierunkiem od razu przetestować w praktyce. Z pewnością Pana Tomasza wyróżnia indywidualne podejście do uczestnika kursu oraz umiejętność poświęcenia mu pełni uwagi. (...) Umiejętność słuchania kursantów oraz pełne empatii podejście wzbudzały wśród uczestników szkolenia spory szacunek i zyskały ich uznanie. 


Marta - redaktorka naczelna czasopisma„Miałam okazję uczestniczyć w zajęciach dotyczących komunikacji międzyludzkiej prowadzonych przez Pana Tomasza Trzcińskiego. Były to zarówno zajęcia indywidualne i grupowe. Polecam szczególnie zajęcia indywidualne, gdyż one są dostosowane do potrzeb i sytuacji konkretnej osoby. Mnie interesował problem asertywności . Pan Tomasz uświadomił mi, że najpierw trzeba pomyśleć o szacunku do siebie i wtedy zobaczyć, czy nasze granice są naruszane. Wtedy odmowa jest świadoma, a nie tylko na zasadzie „nie, bo nie”. Zajęcia grupowe obejmowały część praktyczną i ćwiczenia. Poznane metody działania w grupie można było od razu wypróbować. Polecam zajęcia z Panem Tomaszem, ponieważ jest osobą ciepłą i uważnie słuchającą”.


Katarzyna – menadżerka z Warszawy